SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
114934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 2002 i rexhistrimi par ne ks 049 77 33 23

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Pristina
049 330069
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »