SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN 2.0 Manual
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
114998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUTO.BINI sh.p.k~TOURAN-Manual 2.0 FERIZAJ-,Kosovë+377 (0) 44 121 817+386 (0) 49 666 646auto-bini@hotmail.comwww.autosallonibini.com 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »