SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz A180 CDI 2005
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '17
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
115011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është në gjendje të rregullt,
Ka: Sensor shiu,Sensor drite,Ulse lekure,Navigacion etj.
Marshi: Manual (6 shpejtesi).
Nr kontaktues: +386 49 414-515
Qmimi i Diskutueshem.
Informata rreth publikuesit
Gent
Peja
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »