SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2006 Opel Corsa 1.3 CDTI
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
115012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Air bag
Klim
ABS
5 Dyr
Informata rreth publikuesit
Fisi
Prishtinë
044731875
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »