SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Pasat 1.9 D = 1992
Çmimi :
€1,550.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
Rrota Aliazhi, CD Player, Hidraulik, Child Locks
ID e produktit :
115028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasati 1.9 dizell i thjesht viti i prodhimit 1992 , regjistrim ka edhe 10 muaj , maqina punon shum mire ska asnje defekt hiq , akumulatorin e ka t`ri , menjaqin e ka t`ri , filterin e ules te naftes dhe te ajrit e ka tndrrune para 2 muajve kur u regjistru , poashtu edhe ndrrimin e ules , kerri e ka vollanin hidraulik , e ka kuken per terheqje , shiberin elektronik , menjaqin e ka tndrrun para 1 muaji e ka komplet te ri krejt ,nxemja mbrenda i funksionnon perfekt , me nje fjale eshte vetur e gatshme per nje familje apo per pun , amortizimin e ka krejt nrregull tash i ka tndrruara edhe gumicat e amortizerave edhe ato senet tjera qa shkojn , poashtu gomat i ka te dimrit te katertat, te interesuarit te lajmrohen ne nr tel : 045671110 , mujn me kontaktu ne ket numer edhe ne VIBER ...

Ndrrim i mundshem me naj Mercedes 190 dizell , ose naj vetur pa dogan , varesisht nga qmimet e veturave qe ofrohen me ndrrim , e dha edhe kete motorr sport kompenzim edhe pasatin linku eshte me posht i motorrit.

www.merrjep.com/Listing/AdDetail/Index/3540883-Suzuki-GSX-1100-E---Ndrrim-me-Vetur%C3%AB 
Informata rreth publikuesit
Albert
045671110
p.n agim qela , kalabri , prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »