SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,964
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
115040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 2.0 TDI ngjyre e zez eshte i ruajtur shum mir punon prefekt eshte importuar nga gjermnia qe 5 vite e posedoj un dmth regjistrimin e par e kam bere un eshte full ekstra me nxemje karrikat gjamat pasqyra etj gjithashtu posedon edhe muzik ekstra siq shihet ne foto e ber nga un ka 4000 wat muzik gjithashtu ka fellne origjinal 16 coll me guma te reja te dimrit e te veres 2 vite te perdorura e qe i kom te eurogoma gjithashtu ka edhe Radio DvD qe eshte me touchscreen bloutoth usb aux etj nr kontaktues edhe ne viber +38649136271
Informata rreth publikuesit
qendrim
Prishtinë
+38649136271
rr sali nivica prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »