SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes Benz C200 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
115044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz C200 CDI 2004.Vetura është ne gjendje shumë të mir posedon sensor esp nxemje në krrika është elektronik.Vetura është manual.Qmimi I diskutueshëm..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Istog
049674848
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »