SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes opell astra 2.2 dizell
Çmimi :
€3,450.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
27,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
115048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opell astra 2..2 dizell viti 2003 vetura posedon 10 muaj regjistrim klimatronik airbag mbyllje qendrore xhama & pasqyre elektronik cd hidraulik komando n vollon goma t reja fellne origjinale.vlen te ceket vetura nuk esht hipotek perkthimi i menjehershum Per ma shum na kontaktoni 044/049 210 613 viber 049 210 613

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lulzim
Besianë
044 210 613
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »