SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kombi fiat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Fiat Ducato
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,800,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1993
ID e produktit :
115061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kombi fiat i rexhistruar gumat i ka C esht ne gjendje te rregullt i gatshem per gjdo gje per me shum informata na kontaktoni ne tel 044278908
Informata rreth publikuesit
zenel
Lipjan
044278908
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »