SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat TDI 2002
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
115062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura Esht Ne Gjendje Te Mire Ka 6 Shpejtsi Rregjistrim Deri Ne Gusht Posedon Fellne Goma Te Reja Klime ABS

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nnazii
Lipjan
044299228
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »