SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel vectra 1990
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Hidraulik
ID e produktit :
115074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel vectra 1990/ 2.0 benzin+plin, vetrua eshte e qlajmrume. posedon fellne shiber. kontakt viber
Informata rreth publikuesit
#bandm
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »