SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet reno scenik 2002
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
115089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno megane-scenik eshte 4x4 formen e xhipit2000 kubikNe gjendje shume te mire teknike dhe estetike.Xhama elektronikKomandat ne timonregjistrim 1 vitCmimi 2300Per info ne tel. 44 942 931

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shkelzen
Prishtinë
044 942 931
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »