SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Twingo 1.2 - 09, 2009
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '16
Lloji :
Renault Twingo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
60,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
115103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Transmisioni: Manual
Shpejtesi: 5
Vëllim i cilindrit të motorit: 1149 cm³
Cilindra: 4
Pesha bosh: 955 kg
LëndA djegëse: Benzinë

-Panorame
-Senzora mbrapa
-ABS
-Air Bag (shoferi)
-Air Bag (pasagjeri)
-Air Bag (anesore)
-Mbyllje qendrorje
-Xhamat elektrike
-Drita te mjegulles
-CD
-Radio
-Mp3


Shpenzimet *:
5.2 l / 100 km (Kombinim)
7.0 l / 100 km (Qytet)
4.4 l / 100 km (Rruge te hapta)
Dyer: 3
Karriga: 4
Ngjyra: e bardhë metalikeKa regjistrim valid deri ne shtator 2016. Vetura ka vetem 60 000 km te kaluara, eshte ne gjendje perfekte
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
044157927
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »