SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 1.9 TDI Goal -07
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
166,600
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
115109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes GOLF 5 V, 1.9 TDI GOAL, i ardhur nga gjermania tetor 2015

Golfi posedon:
165.000KM
Liber Servisi
Tempomat
Klimatronik Dy Zonale
Karriget me Nxemje
Pasqyret me Nxemje, elektronike
MP3 Kasetofonin original te VW
Senzorë mbrapa
Gomat e reja te blera ne 2015 PIRELLI ne eurogoma me garancion dhe fature.
Viti 2006 model 2007
Me ni fjal tip top
Nr +37744369114
Informata rreth publikuesit
Besian
Koretin
Koretin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »