SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
115117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.2 benzin 2005. Veture ekonomike shpenzime te vogla. E ardhun nga Zvicra, doganuar dhe regjistruar shtator 2015 jam pronari i pare. Eshte ne gjendje te rregullt. Librin e servisit.
Vetura posedon: goma te dimrit, klime, gjamat e errsuar profesional (edhe ne libreze). Nuk eshte hipoteke garantoj. 049 530 555
Informata rreth publikuesit
B
Prishtinë
049 530 555
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »