SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot boxer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot Boxer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
ID e produktit :
115129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi peugeot boxer.. me dogan2.2 disel6 shejtsiTempomatSenzor KlimEshte ne gjendje perfekte si jasht po ashtu dhe mrenda ..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
halit
Gjilan
049822511
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »