SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford fiesta 1.8 disel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
267,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
115134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford fiesta disel 1.8 disel Klima acGuma dhe fellna te mira Servisat me rregull ne gjendje shum te mir Rexhistrim 1 vjet +sigurim per regjionin e ballkanit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gramos
044381666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »