SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Jumper 1.9 TD
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Citroen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
115145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
citroen jumper 1.9 TD Naft
cmimi sipas marveshjes bejm edhe ndrrim me veturaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kujtim
+377 44 46 22 79
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »