SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2.0 DTI
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,989
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
115147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesh opel astren ne gjendje te rregullt viti 2002 ne mujin 12km te kaluara 181989 te garantume . eshte me zingjir jo me kaish. shpenzimet i ka ekstrem te vogla ju garantoj. arsyja e shitjes eshte du me mar Audi A3 me qen shum e mir

viber +37744843502 dhe IPKO 049160544
Informata rreth publikuesit
erand
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »