SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DODGE CALIBER 2.0 CRDI-2007
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Dodge Caliber
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
115161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I POSA ARDHUR NGA ZVICRRA
VITI -2007
5 DYER
DY PAL FELLNE ME GOMA
TEMPOMAT
HAPJE QENDRORE
6 SHPEJTESI
ME MOTOR TE VW-es ETJ:
VIBER :+386-49-139811
QMIMI: 4500 EU:
Informata rreth publikuesit
Shaqir
Prizren
+37744139811
JAKUP FERRI 138 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »