SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HYUNDAI ELANTRA 1.6 BENZIN-2003-RKS
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Hyundai Elantra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
115163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NE GJENDEJE TE MIRE TEKNIKE
ME GJITHA OPCIONET SI :LEKUR; KLIMA ;DVD ;TV ;DY PAL FELLNE ME GOMA VER-DIMER ETJ:
VIBER : +386-49-139811
Informata rreth publikuesit
Shaqir
Prizren
+37744139811
JAKUP FERRI 138 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »