SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opell Aster 2.0 dizell
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
115179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opell aster dizell 2.0. Viti i prodhimit 2000. Rks deri ne muajin e 7.ne gjendje shume te mirë teknike.Bej ndrrim me ndonje vetur me te mir golf 4.nr. +38649478969 viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Heset
Ferizaj
049478969
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »