SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Omega
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Lloji :
Opel Omega
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
115183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel omega 2.3 turbo dizel ne gjendje te shkelqyer qmimi 3000 E
Informata rreth publikuesit
florent
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »