SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kombi t4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
115192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi t4 me 9 ulse per udhetar ne gjendje te mir teknike motorr 1.9 dizell

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
044174541
044174541
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »