SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Rav 4 2.0 150 ks
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Toyota Rav 4
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Shufra Kulmi
ID e produktit :
115197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ajo nuk është e filtruar Toyota RAV 4 2.0 150 ks 2003 DOGI

pajisje të plotë
Informata rreth publikuesit
Meto
Prishtinë
0038970342924
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »