SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira-2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
115221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Zafira ësht ne gjendje të rregullt posedon librin e servisit . E ardhur nga Zvicëra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Shtime
044326299
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »