SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
toyota yaris 1.4 dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Toyota Yaris
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
ID e produktit :
115243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toyota yaris1.4 dizelViti 2006Eshte ne gjendje perfekte dhe me gjitha serviset e kryme .. me liber servisi.. toyta osht tip top.. 049822-511 .. 049 333-962

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
halit
Gjilan
049822511
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »