SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat stolo 1,6 16v
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
115263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mire 1.6 16v benzin Regjistrim RKS ka deri me 08/2016 Hidraulik, Tempomat,ABS ESP ASR AIRBAG Klima Xhamat me Rrym, Drita te Mjegulles Timon city Panoram gomat e dimrit etj. Shum i Ruajtur ashtu si Jashte edhePostuar nëpërmjet celularit. viber +37744885245
Informata rreth publikuesit
Sabit
+38649207027
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »