SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Punto
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
29,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
115277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Punto
Viti:2002
Diezel
1.9JTD
2Dyer
Ngjyra e zezë
Xhoma me rrym
Klim
Radion me cd mp3
Goma te veres
Goma te dimrit
Regjistrim edhe 7 Muaj Bej edhe ndrrim me vetura tjera te vogla
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
049303045
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »