SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 605 3.0 benzin+plin 1999
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot 605
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1999
ID e produktit :
115283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 605 3.0 V6 24v benzin+plin,automatik me tabela te zvicres

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Selatin
Prishtinë
044136506
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »