SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes bend s350
Çmimi :
€19,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
3500.00
Viti :
2008
ID e produktit :
115284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes bens s350
Full extraPostuar nëpërmjet celularit.
Teı :0037744345531
Teı 9937745588577
Informata rreth publikuesit
ergin
Prizren
0037744345531
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »