SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Alfa Romeo 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
Alfa Romeo 147
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
115290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet Alfa Romeo 1.6 benzin twin spark 2003 n gjendje te rregullt e regjistruar vetura posedon fellne klim gjama elektrik likur..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trionit
Gjilan
044176648 045518466
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »