SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford coryer 1.8 Diezel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Ford Courier
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1997
ID e produktit :
115292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikapi ford ne gjendje te mire teknike regjistrim deri me 26.01.2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bardhi
044105205
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »