SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza ST 1.2 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
99,067
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2011
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
115299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen Seat Ibiza ST te Erber Automobilat
Në Shitje
5 Dyer 5 Ulese
Ngjyra e Bardhe metalike
Vëllimi i motorit: 1.2 TDI 1199ccm
Fuqia: 55KW v.p..2011
99067 KM të kaluara (të garantuara)
Mbështetëse për duar para
Xhamat para dhe mbrapa elektrik
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Timon sport
Timoni multifunksional nga lëkura
ulset ngjyr Hiri
Ulset. Sport
Bordkopjuter “Plus”
Radio CD SD CARD,abs .Esp ,Airbag
Senzor shiu
Fellne alumini
Farat me rregullim të lartësisë
Llajsne dekoruese nga kromi
Drita të mjegullës
Libër të servisit
Tempomat
2 Çelësa
Mbyllje qendrore
Alarm kunder vjedhjes
Gjendja teknike dhe optike PERFEKTE. Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Per më tepër informata na vizitoni në autosallonin tonë apo kontaktoni në
045 255 359
www.erber-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »