SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes - Golf 4 1.9 TDI 74 Kw 101 Ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
115300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 1.9 TDI* Viti i prodhimit 25.12.2002* Regjistrimin e 2 Kosov* Klim* Eps* 2 qelsa* 4 xhamat elektronik* 4 gomat e reja sava* Golfi osht ne gjendje shum te mir teknike si dhe opetikePer ma shum info kontaktoni ne keta nr. 044-500396. Ose. 049-568247. Viber +37744500396Boj edhe ndrrim... Golf. Passat. Audi. Mercedes. Fiat. Polo. Astra. Corsa. Ford. Peugeot. Bmw. Citroen. Renault. Etjj...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Vushtrri
044500395
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »