SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes - Peugeot 206
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
115301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes - Peugeot 206 * Viti i Prodhimit 2001* Klim* Airbeg* Xhamat Elektronik* Gomat te Mira* Regjistrim ka 8 MujPer ma shum info kontaktoni ne keta nr. 044-500396 ose 049-568247

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Vushtrri
044500395
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »