SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pezho 306 pa dogan
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1997
ID e produktit :
115310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pezhon 306 pa gogan 1.6 benzin shum gjendje te mit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prizren
044 625 257
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »