SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
115311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 tdi 1.9 i ardhur nga gjermanina ka klim ac ne gjendje shum te mir pres blers serioz vetura ësht pa dogan.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albani
Pristina
049355865
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »