SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Stilo 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,009
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
115317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet Fiat Stilo 1.9 jtd 2002 regjistrimi i skaduar 2 muj denim vetura posedon klim xhama elektrik fellne ne gjendje te rregullt...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trionit
Gjilan
044176648 045518466
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »