SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 325 si
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2008
ID e produktit :
115335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 325 e92 Msport full opsion dhe me 2 par felga me goma treja informata ne viber ‭+41 78 973 60 35‬

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elionis
Geneva, Switzerland
‭+41 78 973 60 35‬
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »