SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 300
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 300
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1990
ID e produktit :
115356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes 300

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
elbasan
Prizren
044234518
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »