SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet astra h 2007
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
115359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Astra h 1.9 cdti 2007 6 shpejtsi manual

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Rahovec
0037744597445
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »