SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra b 1.6 Benzin
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Spoiler
ID e produktit :
115365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte ne gjendje te mir dhe me regjistrim deri ne muajin shtato 2016
Informata rreth publikuesit
Afrim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »