SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Meriva 1.7 cdti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
115385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Opel Meriva 1.7 CDTI 2004 ne gjendje perfekte teknike dhe fizike ! Per me shum info mund te vini ta shikoni veturen

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Klodian
Pristina
044333488
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »