SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Landrover 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
Lloji :
Land Rover
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,600
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
115390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mundesi ndrrimi .viber 0041 78 721 29 27
Informata rreth publikuesit
Sazan
Zürich, Switzerland
0041787212927
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »