SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
115409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320 ci E 46 benzin 2.0 Gjana elektronikPasqyra elekteonikLeder AbsEscFelge 18 zoll

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luigj
049372962
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »