SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hover board gold
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
Sachs
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Elektrik
Viti :
2016
ID e produktit :
115412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hover boars gold i bler para dy jave pakez i gervishtur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Denis
Gjakova
049108388
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »