SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes se280 w126
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
300.00
Viti :
1981
ID e produktit :
115414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes benz 280se(motor 300d).gjama elektronik.shiber elektronik.klim.karrika lekures.centrall mbyllje qendrore.regjistrim deri ne dhjetor

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vigan
Prishtinë
044426276
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »