SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra g
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
1999
ID e produktit :
115417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra g
Viti 1999
Ccm 1.2 benzin
Regjistrim der me 22.12.2016
Vetura i ka te gjithat serviset e kryme
I kame edhe fakturat e paguara per regullim
Vetura i ka dy qelsa
Ka 4 goma te reja
viber +37744434393
Informata rreth publikuesit
taulant
Prishtinë
045 580 314
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »