SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
wolksfagen t4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1995
ID e produktit :
115418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
posedoj dy automjete te tipot wolksfagen t4 verurat posedojn te gjitha gjerat e nevojshme gomat e reja vaji filterat etj full service jan ne gjendje shum te mir fizike dhe ate mekanike te dy veturat posedojn regjistrim 1 vit nuk jan ne hipotek.ndrrim i mundshem me fergusan 39 per me shum info : MEJDI NURUDINAJ THERAND tel: 049/044-163-008 + VIBER.....

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
morina
Therandë
049000000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »